Оциліндрована колода - це матеріал для будівництва з деревини, який в даний час набирає популярність при будівництві приватних заміських будинків і є гарним матеріалом для зведення дерев'яного будинку.

 Будинки з оциліндрованих колод

Припустимо, що ви вирішили побудувати будинок з колоди і хочете знайти готові проекти таких будинків? Для повного аналізу ситуації ви можете подивитися готові проекти будинків з оциліндрованих колод на профільних сайтах в інтернеті.

Монтаж і виробництво такого колоди є простим і технологічним, зручним для роботи. Наступні обробки можна проводити економно, а проживання в такому будинку естетично, практично і просто приємно. Адже дерево створює відчуття тепла і затишку, він не пропускає холод і не випускає тепло.

Переваги

 

Будинки з оциліндрованих колод добре підходять для наших умов проживання, так як кліматичні умови постійно змінюються і скачуть. Цегляні будинки в таких умовах можуть потріскатися, а дерево залишиться на місці, термін служби будинку з колод високий. Вони послужать довгі десятиліття при правильній експлуатації і стеження за ним.

Оциліндрованниє колоди хоч і є дорогим будівельним матеріалом, але вони того варті, щоб потім в наступні роки не мати проблем з ремонтом. За допомогою них можна звести красиві і солідні будинки за заздалегідь складеним проектом. Вони можуть бути як одноповерхові, так і двох або триповерхові. Все залежить від бажання кожного господаря майбутнього будинку і від можливих фінансових витрат.

Хороші архітектори зможуть вам скласти проект, який припаде до душі, і в ньому можуть бути різні кімнати і всі зручності. Лише правильно і грамотно складений проект майбутнього будинку після побудови принесе вам комфорт і зручність.

Будинки з оциліндрованих колод розраховані для проживання в будь-який час року. У літню пору в них прохолодно, і є де сховатися від сонячної спеки, а в зимові місяці затишно і тепло. У порівнянні з цегляними будинками, вони виглядають набагато красивіше і солідніше!