Сталева арматура – основа міцності залізобетонних конструкцій!

 Сталева арматура

Арматурою називають сукупність деталей, що мають довгасту, витягнуту форму, пов'язаних в єдиний комплекс, призначенням якого є посилення показників міцності будівельної конструкції. При цьому будівельний матеріал як би обволікає жорсткий каркас з усіх боків. З арматурних елементів найчастіше використовують сталеві прутки, хоча зараз пропонують і неметалеву композитну арматуру.

Сталева арматура підрозділяється на класи

 

Залежно від механічних властивостей і міцності залежить клас арматури. Арматура сталева підрозділяється на класи від A-1 до A-6. Арматуру класу A-1 використовують в якості монтажної і робочої (поперечної) арматури. Купити арматуру 16 мм можна, звернувшись на офіційний сайт компанії AVANGARD.

На сьогоднішній день в будівництві найбільш затребуваним будівельним матеріалом є арматура. Вона застосовується при зведенні монолітного житла, в кладок роботах і перекриттях. Арматура незамінна у виробництві всіх видах залізобетонних виробів і металоконструкцій. При цьому будівельна арматура грає роль сполучного елемента.

Для будь-якої будівельної організації сталева арматура А-1 16 мм є сировиною, яка здатна прослужити досить тривалий термін. Виготовляється арматура даної марки з вуглецевих сталей звичайної якості.

Арматурні компоненти на основі композитів придумали досить давно, але широкого поширення все-таки придбала сталева арматура через дешевизну.

Залишити відповідь