Як правильно підібрати косметику?

Правильний вибір косметики

Косметичний ринок пропонує красуням величезний вибір товарів для догляду за обличчям і тілом, а також для створення красивого і ідеального макіяжу. Однак, зайшовши в магазини з великою різноманітністю засобів, очі розбігаються і в безодні численних помад, тіней і тушей, людина в невіданні який товар придбати.

І як правило, тоді дівчата звертаються за порадою до своїх подруг, слухають думку продавця або ж зовсім вибирають, грунтуючись на яскравій рекламі. При цьому, вони забувають про основні правила вибору косметичних продуктів.

Якість косметичного засобу

 

Купуючи ту чи іншу косметику, варто звернути увагу на якість продукту, наприклад, не варто довіряти виробнику невідомої марки. Якщо навіть це суперновинка і продавець невтомно радить вибрати цей засіб. В першу чергу слід дізнатися відгуки інших споживачів, пошукати їх в інтернеті, однак, найкращим методом буде, якщо довіритися вже перевіреним фірмам, які давно виправдали своє виробництво.

Звичайно, гучна назва — не дає гарантії якості

 

Адже на ринок виходить величезна кількість підробок, тому не варто ризикувати здоров'ям, заплатити трохи більше копійок і знати, що продукт якісний. Найбільш рекомендують косметику фірм з Франції, Швейцарії, Америки та Італії.

Чи підходить?

 

Необхідно в першу чергу випробувати косметичний засіб на собі, а не вибирати за принципом «цей колір сьогодні в моді», не подумавши, чи підходить він під тип шкіри обличчя.

Для кращого розуміння свого кольору, необхідно відвідати візажиста, який дасть необхідні рекомендації щодо вибору помади, тіней, тонального крему і рум'ян. Якщо ж така можливість не передбачається, то не варто соромитися і поекспериментувати прямо біля вітрин магазину.

Однак, найкраще робити це при денному освітленні, тому що штучне світло спотворює відтінки, змінюючи їх тональність. Косметика підбирається нанесенням її на зовнішню сторону долоні, проте, помаду краще пробувати по подушечках пальців.

 

Залишити відповідь