Аптечний бізнес Як відкрити аптеку?

Аптечный бизнес
Питання здоров'я хвилює людей будь-якого статусу та віку. Ліки будуть затребувані абсолютно завжди, тому такий вид бізнесу як відкриття власної аптеки буде дуже прибутковим. Варто також розуміти, що для цього також знадобляться великі кошти та великий перелік необхідних документів.

Бізнес-ідея: Аптека готовий бізнес

Для початку вам необхідно визначитися, що краще: купити готовий бізнес або відкрити аптеку з нуля маючи власний бізнес-план. Купивши готовий бізнес ви позбавляєте себе зайвих турбот з оформленням бізнесу та турбот з іншими початковими проблемами. Однак вартість такого бізнесу досягає ціни у 150 000$. Після придбання залишиться лише розвивати бізнес та отримувати стабільний дохід.
У той час, як для відкриття аптеки з нуля необхідно буде докласти чимало зусиль.

Для початку необхідно визначитися з направленням аптеки, в якій вона працюватиме. Це може бути як аптека для натуральних лікувальних трав, для продажу ліків за рецептами лікаря тощо.

Аптечний бізнес буває двох видів - це аптека-дискаунтер та преміальна аптека

 

При організації дискаунтера стартовий капітал без урахування оренди приміщення та вартості обладнання складе близько 400$ за 1кв.м. На другий вид бізнесу - близько 1000 $. Форма торгівлі поділяється на закриту та відкриту.

При першому типі торгівлі площа приміщення набагато менша, а кошти, витрачені на її відкриття, варіюватимуться близько 300 доларів. Відкриття преміальної аптеки у відкритій торгівлі буде набагато дорожчим. Така аптека має значну площу і потребує величезних витрат на закупівлю якісного імпортного обладнання. Значна кількість даних аптек щодня відпускає до 1000 покупців, тому необхідно подбати про купівлю якісного імпортного обладнання, яке зможе протягом тривалого часу зберегти представницький вигляд.

Приміщення для відкриття аптеки необхідно вибирати в людних місцях спальних районів, поряд із житловим будинком було б ідеально. Для економії бюджету варто взяти помешкання в оренду. Адже бізнес-аптека таким чином окупиться набагато швидше. Тим більше, якщо відкривати аптеку у великому місті, то ціна на квадратний метр може бути більше 10 000$.
Щоб відкрити аптеку, вам знадобляться такі документи: схвалення пожежної інспекції, СЕС та ліцензія на фармацевтичну діяльність. До речі, ці документи деякі одержують по 3-6 місяців. Тому про це необхідно подбати про документи на відкриття аптеки заздалегідь.

Далі потрібно буде наймати досвідчений персонал для аптеки. У кожній аптеці мають бути: прибиральник, фармацевти, бухгалтер. Звичайно ж, для вдалого розвитку бізнесу необхідно платити гідну заробітну плату. Наприклад, досвідчені фармацевти отримують від 700 $ на місяць, проте від них і залежить ваш прибуток.

Бізнес аптека може приносити великий постійний дохід. Однак для цього необхідно мати добрий бізнес-план аптеки. У випадку, якщо ви купуєте готовий бізнес, то варто обов'язково оцінити всі ризики.

Залишити відповідь