Що обов’язково потрібно подивитися та відвідати в М’янмі?

Что обязательно нужно посмотреть и посетить в Мьянме

Одним з найпрекрасніших міст М'янми вважається її столиця - Янгон. Тут можна відвідати знамениту пагоду Шведагон, яка по праву носить звання «золота». Цього титулу вона вшанована завдяки величезному куполу з чистого золота, що височіє над нею. Не слід забувати і про річкову пагоду Єле-Пая. Це комплекс з кількох храмових споруд з монастирем, розташований на острові посеред річки, де можна насолодитися мальовничим річковим пейзажем та погодувати риб, настільки звичних до туристів, що вони вистрибують із води та практично їдять з руки.

Неодмінно потрібно відвідати пагоди Маха-Візая, Суле і звичайно ж пагоду Чаїк-Пум-Пая, в якій розташована найбільша статуя Будди у світі, виготовлена ​​з чистого мармуру. Ця статуя має довжину цілих 55 метрів, обличчя Будди виглядає дуже реалістично, особливо очі, які здаються «живими». Дуже вражаюче видовище, особливо для адептів буддизму.

Не менш цікавим із туристичної точки зору є місто Мандалай

Численні пагоди тут зустрічаються буквально на кожному кроці, і тому на вулицях часто можна зустріти людей у ​​чернечому вбранні. Один із храмових комплексів розташований прямо на найвищій точці міста – Мандалайському пагорбі. Не меншої уваги заслуговує храмовий комплекс Куто-де-Пайя, що представляє собою величезну кам'яну книгу з текстом Тріпітакі, що складається з 729 сторінок, кам'яних стел. Поруч стоїть храмовий комплекс Садамані-Пайя, який також складається з кам'яних сторінок із буддійськими канонами. Однак найсвященніше і намолене місце Мандалая - це храм Махамуні зі своєю знаменитою 4-метровою статуєю Будди, для якої, за переказами, він позував особисто. Не варто зважати і на старий знаменитий тиковий міст U-Bein, що з'єднує Мандалай з сусіднім містом. Цей стародавній міст використовується і до сьогодні.

Усім, хто цікавиться паломництвом до святих місць, неодмінно варто відвідати місто Паган та священну гору Попа-Даун-Калат. Її висота становить 1518 метрів і за переказами на вершині живуть духи природи. Навколо гори розбито чудовий парковий комплекс.

М'янма країна не тільки монастирів та пагод, а й найкрасивіших озер. Одне з найзнаменитіших – озеро Інле, яке прозване озером плаваючих садів, є заповідною зоною. На ньому розташований «Монастир кішок, що стрибають», де ченців всього шестеро, зате є безліч чарівних дресованих кішок, що виконують різні трюки. Не меншої уваги заслуговують озера Сангкар, Кандавги, Інья та інші. Багато місцевих жителів будують свої будинки на палях прямо на озерах і живуть біля води.
Є в М'янмі місце для пляжного відпочинку. Чудові морські курорти Нгапалі Біч, Лінтха, Чікто, Чунгтха чекають на любителів пляжу та прибою.

Описані тут місця - лише мала дещиця того, що можна подивитися в М'янмі. Храми та монастирі з пагодами, озера та гаї, річки та гори, музеї та історичні пам'ятники із залишками давніх цивілізацій – усім цим М'янма буквально наповнена. Але найцікавіше тут це місцевий колорит, дух єднання з природою, в якому мешкають місцеві жителі. Це можна відчути на тонкому енергетичному рівні і закохатися в цю країну назавжди.

Залишити відповідь