Кімнатні рослини і оформлення вітальні

Кімнатні рослини і оформлення вітальніЖиві рослини присутні в нашому житті постійно, і це чудово. Рідко будинок обходиться без кімнатних рослин, їх також часто використовують в інтер'єрах громадських приміщень лікарень, дитячих садків, офісів та інших. Сьогодні в магазинах представлена ​​величезна кількість кімнатних рослин від маляток в крихітних горщиках до дерев висотою в кілька метрів. Кожна господиня може прикрасити свою квартиру самими різними рослинами.

Що потрібно враховувати  при виборі кімнатних рослин?

 

Далеко не всі прекрасні екземпляри, які стоять на полицях в квітковому магазині будуть також виглядати у вашій вітальні. Необхідно враховувати властивості кожної рослини і мікроклімат приміщення. Для місць з низьким рівнем світла потрібно підбирати тіньолюбні рослини, такі як драцена, папороті, спатифиллум і ін.

Однак потрібно розуміти, що і цим видам потрібна певна кількість сонячного світла, інакше рослини хворітимуть і втратять свою красу. При цьому навіть зелені любителі сонця не переносять прямих сонячних променів, при тривалому перебуванні на яскравому світлі, рослини отримують опіки листя і втрачають життєві сили.

Умови для квітів

 

Квіти в інтер'єрі квартири будуть прикрасою лише при збереженні необхідних їм умов. Дуже важливий рівень вологості повітря і режим поливу. Є види, дуже примхливі в цьому відношенні, вони виживають лише в постійно вологому повітрі, не переносячи літньої спеки і зимового, сухого повітря.

Це не дивно, адже більшість кімнатних рослин прийшла до нас з тропічних лісів, де вони цілий рік живуть у вологому теплому кліматі. Крім того, якщо ви спробуєте виконувати всі інструкції по догляду за даним видом, є ще й метод підбору рослин за місцем.

Буває так, що квітка чахне в одній кімнаті квартири і прекрасно почувається в інший. Розведення кімнатних рослин дійсно вимагає деяких зусиль, зате вкладені праця і час неодмінно принесуть плоди, а результат обов'язково порадує!

Залишити відповідь