Як відкрити магазин спортивного харчування з нуля?

Как открыть магазин спортивного питания с нуля?Спортивне харчування – це різні харчові продукти, які переважно використовуються спортсменами. Набрати вагу та м'язову масу досить складно харчуючись звичайними продуктами. Тому багато спортсменів купують "спортпіт".

Здоровий спосіб життя стає все популярнішим у країнах СНД. Натомість з'являється величезна кількість магазинів спортивного харчування, які приносять своїм власникам великий прибуток. Давайте розглянемо, як відкрити магазин спортивного харчування з нуля.

Бізнес ідея: Магазин спортивного харчування

За словами фахівців, щороку обсяг продажу спортивного харчування зростає на 20-25%. При цьому цей вид бізнесу є досить молодим. Цим займаються переважно невеликі інтернет-магазини, спортзали або невеликі магазини в торгових центрах.

Як відкрити магазин спортивного харчування з нуля?

 

Якщо ви хочете побудувати прибутковий бізнес із порівняно невеликими вкладеннями, тоді вам необхідно відкривати свій магазин спортивного харчування.

Організація бізнесу

 

Торгові точки найкраще відкривати у більш менш великих містах (від 100 тис. осіб). У таких містах, як правило, є кілька великих фітнес центрів, в яких можна рекламувати свій продукт або відкрити там невеликий магазин.

Також можна відкрити магазин у торговому центрі. Для цього не знадобиться велике приміщення (до 10 кв.м.), тому орендна плата буде демократичною, а кількість потенційних покупців досить велика.

При відкритті торгової точки також варто створити інтернет-магазин. Він може залучити набагато більше покупців, якщо ви займете у пошукових системах перші позиції у видачі по своєму місту/країні.

Асортименти. Яке спортивне харчування продавати?

Будь-який магазин спортивного харчування повинен мати в наявності:

  • Амінокислоти, протеїн, креатин, гейнери.
  • Жироспалювачі, вітаміни.
  • Передтренувальний комплекс.
  • Енергетичні батончики.
  • Аксесуари (шейкери, пенали для пігулок тощо).

Сума першої закупівлі має становити щонайменше 100 000 гривень. За ці гроші можна купити мінімальний набір товарів, а надалі потрібно його розширювати іншими позиціями/брендами. Це дасть змогу залучити широку аудиторію за рахунок великого вибору.

Як відкрити магазин спортивного харчування з нуля?

 

Дуже важливий момент при купівлі спортивного харчування необхідно укладати взаємовигідні договори з постачальниками. Надалі ви зможете купувати товар зі знижкою в 50-60% від роздрібної ціни.

Спортивне харчування - це специфічний продукт, який також має термін зберігання тощо. Тому обов'язково вимагайте у постачальників сертифікати якості.

 

Залишити відповідь