Двері гармошки з ПВХ: експлуатаційні якостіПолівінілхлорид або ПВХ досить унікальний сучасний матеріал, який володіє відмінними технічними властивостями і на всі сто відсотків розкриває свій експлуатаційний потенціал при самому інтенсивному використанні. ПВХ активно застосовується в різних сферах життя, в тому числі і для виготовлення меблів та інших елементів внутрішньої обстановки.

Наскільки практичні і функціональні модні двері-гармошка в пластиковому виконанні - давайте дізнаємося прямо зараз!

 

Перш за все, давайте розберемося, в чому полягає відмінна риса двері-гармошки. Така конструкція практично не краде вільний простір, більш того, їй не потрібен вільний кут для відкриття і місце біля стіни, як для двостулкових чи зрушуються дверних полотен. Двері-гармошка зсувається в одну або в дві сторони і займає зовсім небагато місця в дверному отворі. Пластикові варіанти таких дверей відрізняються безшумним і плавним ходом, простотою в процесі відкриття.

Полівінілхлорид - легкий матеріал, дверні полотна з ПВХ не обтяжують конструкцію і не вимагають додаткового або посиленого кріплення.

Також відзначимо, що сучасні моделі дверей з ПВХ виготовляються з більш якісних матеріалів, які відрізняються міцністю і довговічністю. Для оснащення таких дверей використовується добротна металева фурнітура і кріплення, які гарантують легкість в процесі монтажу, і тривалу стабільну експлуатацію всієї конструкції в цілому.Купуючи хорошу модель двері-гармошки від перевіреного виробника, ви можете бути впевнені, що у вас нічого не заклинить і не зламається навіть після тривалого використання.

Будь-який виріб з ПВХ привабливий своєю невибагливістю у догляді і щоденної експлуатації

 

Пластик не боїться вологи, не змінює своїх розмірів під час перепадів температури і не є привабливим для паразитів або шкідливих організмів. Крім того, в цей матеріал не в'їдається бруд і плями, а будь-яке забруднення і пил віддаляється за допомогою вологої губки і звичайного мильного розчину.

Ще одна цікава особливість пластикових дверей-гармошок - вони досить універсальні. Двері із пластику має більш широку сферу використання - підходить, як для житлових кімнат, так і для приміщень з підвищеною вологістю. А завдяки декоративної ламінації, ви отримуєте величезну кількість квітів і текстур, які можуть імітувати натуральні матеріали - дерево, шкіру, тканину або створювати нові оригінальні поєднання з навколишнім оточенням.

Як бачите, двері-гармошка з ПВХ - цікавий, в експлуатаційному плані, варіант для облаштування функціонального і стильного житла.