Безліч людей, в житлі у яких стоять ще старі дерев'яні вікна, перед початком зимового періоду приступають до їх утеплення: теплоізоляція в них на невисокому рівні, а протягів взимку не хоче ніхто. І тоді у цих людей виникає питання, а чи не краще замінити свої старі дерев'яні вікна на нові пластикові вікна? І ви все правильно думаєте.

Чому варто поставити пластикові вікна?

Почнемо з того, що вони з пластику - сучасного і високотехнологічного матеріалу, який безпечний і довговічний. Але ви можете запитати - що може бути екологічніше дерева, адже з нього створювали вікна десятки поколінь людей ?! Так це дійсно так, але з іншого боку, подумайте самі, адже дерево вкрай нестійке до різних погодних зрад.

Наприклад, пластикові вікна будуть служити вам більше п'ятдесяти років, не втрачаючи свого виду. Це дозволяє довгий час не робити капітальний ремонт. Незважаючи на те, що пластик вважається більш шкідливим, ніж дерево, вікна ПВХ виготовляються з пластика, який застосовують для виготовлення дитячих іграшок.

Словом, такий пластик не шкідливий для здоров'я домочадців. Пластикові вікна чудово зберігають тепло, не створюють протяги, тому їх дуже часто зараз замовляють.

Переваги пластикових вікон на дачі.

 

Пластикові вікна на дачі, насправді, перевершують вікна дерев'яні практично за всіма наявними показниками. Перше, вони цілком забезпечують герметичність використовуваного ділянки. Коли, наприклад, за вікном сильний вітер, у приміщення практично не потрапляє жодної цівки вуличного повітря. Таким же самим чином можна відзначити за якістю тільки їх.