Заміське житло користується великою популярністю серед покупців нерухомості. За статистикою жителями передмістя, в основному є сімейні пари, пенсіонери і люди похилого віку. Сприятлива екологічна обстановка, наявність земельної ділянки, відсутність шуму і загазованості - все це приваблює жителів до переїзду за місто.Тим більше, що ціни тут набагато нижче, ніж в столиці. Але як показує практика, при покупці заміського будинку люди часто стикаються з підводними каменями і не завжди отримують бажаний результат.
Заказать для дач и домов по ссылке пультовая охрана коттеджей - лучшая защита от незаконного проникновения и краж!
Металлопластикові вікна
Обов'язково встановіть собі сучасні вікна. Для заміни металлопластикових вікон перейдіть по посиланню: https://topokna.pp.ua/ - Вас очікують дуже якісні та приємні за ціною пвх вікна! Ви точно не пошкодуєте!
Проблеми при виборі заміського житла
Кожен покупець, який бажає переїхати за місто повинен оцінити всі плюси і мінуси заміського будинку.Придбання нерухомості залежить від багатьох параметрів: бюджет, вид житла (первинне / вторинне), віддаленість від міста, стадія будівництва. Покупець повинен визначитися не лише з цими питаннями, а й оцінити можливі недоліки заміського житла:
- велика завантаженість транспортних магістралей (автомобільні пробки);
- відсутність розвиненої внутрішньої інфраструктури (лікарні, школи, супермаркети, розваги);
- проблеми з інженерними комунікаціями (у випадках самостійного проведення або аварій);
- частий ремонт і дороге утримання будинку;
- високі ціни на комунальні послуги;
- соціальні виплати і забезпечення (можуть відрізнятися від міських через місця прописки);
- відсутність поблизу робочих місць;
- слабка стільниковий зв'язок і інтернет;
- необхідність системи відеоспостереження / сигналізації.
Відеонагляд
Подбайте про безпеку вашого будинку. Для надійного захисту домівки та територіі, відеонагляд від досвідчених фахівців. Рекомендую!
Переваги життя за містом
Поряд з мінусами заміського житла слід розглянути і його переваги:
- наявність земельної ділянки;
- свіже повітря;
- окрема стоянка або гараж для транспортного засобу;
- невелика кількість жителів (у порівнянні з мегаполісом);
- прийнятна вартість житла;
- велика житлоплощу;
- відсутність сусідів за стіною;
- простір для планування.
З метою економії деякі жителі використовують альтернативну енергетику. Вони встановлюють вітряки, сонячні панелі, що дозволяє не платити ніяких грошей за електрику. Часто сусіди об'єднуються і набувають одне таке пристосування, робота якого забезпечує всім комфортне існування.
На присадибній ділянці можна вирощувати натуральні овочі і фрукти, які не можна купити в магазинах. У них не буде шкідливих домішок і ГМО. В саду можна вирощувати квіти, спорудити водоймище, дитячий майданчик.
Багато жителів, щоб уникнути можливих проблем з комунікаціями або вивезенням сміття вибирають житло в котеджних селищах. Там вся діяльність із життєзабезпечення будинків зосереджена в руках керуючої компанії.Тільки за її послуги необхідно платити щомісячні внески.