Металеві стелажі дозволяють максимально використовувати наявний простір складу. Вони є ідеальним рішенням для зберігання досить великої кількості однотипних вантажів. Але, ці стелажі не призначені для швидкого вантажообігу або безпосередньо швидкого доступу до будь-якого піддона стелажа. На багатьох складах це не вважається вирішальним фактором. Наприклад, на заводських складах зберігання металопрокату будь-якого цеху.

Консольні стелажі

Вони витримують високі навантаження, бувають мезонінні на колонах.

Дані конструкції є одним з найбільш універсальних типів складського обладнання. Вони допомагають впорядкувати розміщення товарів на полицях і, відповідно, прискорити товаропоток. Висока якість продукції по типу таких стелажів була не раз підтверджена компаніями, що тісно співпрацюють з підприємствами. Такий рівень якості забезпечується не тільки високотехнологічним виробництвом, а й перевіркою кожної складської конструкції.

Беручи до уваги доступність цін поличних стелажів, їх високу функціональність, варто також виділити головну перевагу - універсальність конструкцій. Їх можна адаптувати як для зберігання невеликих по вазі і габаритам товарів, так і для складування більш об'ємних вантажів.