що собою представляють пробкові підлоги

На ринку представлено багато матеріалів, які використовують будівельники для покриття підлог.

Серед цієї безлічі тільки почав поширюватися корковий матеріал. В екзотичних країнах росте дерево корковий дуб. З кори цього дерева виробляють пробку придатну для підлогових покриттів.

Так як процес виготовлення і видобуток матеріалу дорогий - застосування такого покриття не всім по кишені. Завдяки своїм природним властивостям, пористій стільній структурі, просоченій суберином, подібне покриття створює дуже теплу підлогу, з підвищеною вібро і звукоізоляцією. Все про унікальне покриття можна дізнатися на спеціалізованих сайтах.

Переваги

За своєю довговічності, стійкості до механічних впливів, антистатичності, екологічності, бактерицидності подібний матеріал є безпечним і зручним в експлуатації. На такій підлозі не можна посковзнутися під час збирання, на поверхні не з'являється цвіль, вона не зберігає неприємних запахів приміщення, на неї не впливають хімічні мийні засоби.

Незважаючи на свою вартість, якості пробкових покриттів з усіма перевагами, покривають цей єдиний недолік. Намагаючись створити штучний аналог, вчені не змогли наблизитися до натурального матеріалу, який змагається навіть з паркетним покриттям. З огляду на особливості вирощування коркового дерева, яке за весь період не обробляється гербіцидними речовинами можна зробити висновок про істинність його екологічної чистоти.