що таке ковролін

Кусковий ковролін природно складається з шматків.

На підлогу він укладається стик в стик. Цей вид ковроліну володіє перевагою перед рулонним - його можна комбінувати за кольорами і візерунками, розташованим на ковроліні. Також цей ковролін можливо укладати різними способами, наприклад, в шаховому порядку. Але при порівнянні цих двох видів ковроліну якомусь одному виду віддати перевагу складно.

Кусковий ковролін добре укладати в невеликих просторах, а рулонний навпаки в великих приміщеннях.

Ковролін укладається на підлогу досить просто

Перед початком основного укладання його необхідно розстелити на підлозі і дати йому відлежатися. Ковролін краще укладати на підкладку, хоч це і призведе до додаткових витрат, це виправдовує себе. Ковролін, покладений на підкладку, буде служити набагато довше, ніж просто так покладений ковролін. З підкладкою підвищується зносостійкість ковроліну, він стає товщі і ходити по такому покриттю набагато приємніше. На рівні й підготовлені підлоги ковролін можливо укладати і без будь-якої підкладки.

У житлових приміщеннях ковролін укладається за допомогою гіпперной рейки. По всьому периметру прикручуються такі рейки з шипами і на ці гіпперние рейки укладають ковролін, закріплюючись на шипах. По периметру кут між стіною і підлогою бажано закрити плінтусами. Другий спосіб укладання ковролінового покриття - за допомогою скотча. Це швидкий і простий спосіб. Але ковролін, який поклали таким способом швидко зноситься. Такий спосіб оптимальний, тільки якщо не буде ніяких перестановок в приміщенні.

Є і третій спосіб укладання ковролінового покриття - укладання на клей. Такий спосіб можна використовувати, коли немає підкладки. Дуже часто таким способом укладається рулонний ковролін на великих просторах. У приміщеннях з великою прохідністю такий спосіб укладання ковролінового покриття буде як не можна до речі.Адже саме такий спосіб самий довговічний і міцний.