Як правильно вибрати мийку на кухню

З настанням сезону ремонту питання як правильно вибрати мийку на кухню, задається досить часто. Це і зрозуміло, адже кухня для сучасної людини більше ніж кухня, а значить все на ній повинно бути по вищому розряду і мийка не є винятком.

 

Так які бувають мийки на кухню і як правильно її вибрати?

Ринок кухонних мийок в наші дні багатий і різноманітний, на ньому широко представлені мийки з різних матеріалів: нержавіючої сталі, кераміки, штучного каменю і кожен вид має свої особливості, але як правильно вибрати мийку на кухню саме для вас?

Кухонні мийки з штучного каменю.

Говорячи про переваги мийок зі штучного каменю, слід зазначити їх доступну вартість, мала вага, легкість і простоту монтажу. Цей вид кухонних мийок, стійкий до появи подряпин, не схильний до перепадів температур, не вбирає фарбувальні речовини (наприклад пролите вино або сік).

Кухонні мийки з нержавіючої сталі

Переваги: невисока вартість, простота монтажу. З недоліків можна виділити появу подряпин при неакуратній експлуатації. Мийки з нержавійки можуть бути матовими або глянцевими. Варто відзначити, що за глянцевими мийками доглядати складніше, так як догляд може залишати розводи та плями.

Кухонні мийки з кераміки

Кухонні мийки з кераміки мають дорожчу вартість. Якщо говорити про монтаж керамічних мийок, то при їх установці потрібно добре виконувати гідроізоляцію, щоб виключити потрапляння вологи всередину гарнітура. Кухонні мийки з кераміки, шляхетні і вишукані, зберігають стійкість до перепадів температур, але при тривалому впливі рідин, що містять барвники, кухонні мийки з кераміки можуть змінювати відтінок.