Як правильно вирівняти підлогу

Здійснюючи ремонтні роботи в квартирі, ми стикаємося з необхідністю облаштування покриттів для підлоги у ванній кімнаті. Як правило, в ванну кімнату для покриття підлоги вибирають плитку. Однак, перш ніж укласти плитку на підлогу, необхідно подбати про те, що б поверхня підлоги була рівна і гладка.

Якщо мати певні будівельними навичками і прикласти деякі зусилля , то дану роботу можна виконати самостійно. Накладається шар плиткового клею іна  використовувану плитку. Для таких робіт, вам обов'язково знадобиться будівельний пилосос. Зверніть увагу на те, що такий агрегат коштує досить дорого, тому найдоцільніше взяти будівельний пилосос в оренду.

 

Як вирівняти підлогу під плитку?

 

  • Для ефективної роботи, ви повинні дотримуватися деяких вимог, серед них: вирівнювання підлоги проводиться в закритих приміщеннях, де немає протягів. Подбайте про рівень вологості в приміщенні, зайва вологість може пошкодити;
  • Якщо поверхня підлоги дуже крива, вам необхідно виконати цементно-піщану стяжку підлоги. Така стяжка закриє всі можливі недоліки і вади поверхні. Стяжку можна назвати грубим варіантом вирівнювання підлоги, або підготовчим етапом для плиткового матеріалу.
  • Визначтеся з товщиною. Якщо використовуваний плитковий матеріал порівняно тонкий, то до вирівнювання підлоги слід поставитися серйозніше. Виготовляючи розчин для стяжки, стежте за чистотою використовуваних матеріалів. Пісок повинен бути просіяним, а цемент без грудок і сторонніх предметів.