БК Parimatch

У наш час досить важко уявити собі людину котра робить ставки на спорт, та їй не було б відомо про легендарну букмекерську контору Parimatch. За час своєї діяльності, починаючи з 1994 року, ця БК придбала у всіх своїх клієнтів по-справжньому бездоганну репутацію. Цільова аудиторія БК Parimatch - це ми з вами, жителі країн СНД. Хоч сайт цієї букмекерської контори та листування з адміністрацією ведуться російською мовою, в разі необхідності відповідь ви можете отримати на будь-якій зручній для вас мові.

бонус париматч

Бонуси

 

За свій перший депозит бонус париматч можуть отримати абсолютно усі нові користувачі, що зареєструвались в БК та активували бонус під час реєстрації. Отримати бонус на перший депозит може кожен!

Перші кроки

 

Для початку, як ви вже напевно здогадалися, вам потрібно зареєструватися. Багато починаючих беттерів, з не до кінця зрозумілих причин, часто вказують недостовірні персональні дані. Про що потім дуже сильно шкодують, тому що виграв ту чи іншу суму грошей, вони не можуть здійснити їх отримання, так як перед виведенням грошей вас обов'язково будуть верифікувати. Тому не робіть такої помилки, вказуйте тільки свої реальні персональні дані.

Депозитний рахунок та платіжні системи

 

Якщо ви збираєтеся робити ставки на спорт в БК Parimatch, то вам ніяк не обійтися без відкриття депозитного рахунку. Валютою депозитного рахунку є російський рубль. Для поповнення свого депозиту ви можете використовувати звичайні банківські карти Мастеркард або Віза. Крім цього ви можете поповнити свій депозитний рахунок електронними грошима, такими як Яндекс гроші, webmoney, qiwi й інші. До речі, якщо у вас депозит відкритий у гривні, то ваш рахунок можна дуже зручно поповнити за допомогою додатка «Приват24».

У Parimatch є можливість поповнити свій депозитний рахунок і в менш популярних валютах, але для цього вам потрібно буде вивчити детальну інструкцію на офіційному сайті.