Як знайти дешеву путівку?

Как найти дешёвую путёвку? Важные советы о которых вы точно не знаете!

 

Почнемо з того, що сфера обслуговування у нас, м'яко кажучи, бажає кращого. Не знаю, як у великих містах, а в нашому – майже мільйоннику, і зовсім огидна. Платиш чималі гроші, а потім ще купу часу та нервів витрачаєш на те, щоб отримати оплачений товар чи послугу у нормальному вигляді.

Особисто я думаю продавців, менеджерів тощо. не довіряю, і на його основі ніколи не ухвалюю рішень про купівлю. Я не вважаю, що я розуміюся на всьому найкращому, але я намагаюся розібратися. Я вважаю, що компетентних у своїй сфері продажників, яких можна отримати реально корисну інфу дуже мало. А ті, хто добре розуміється, так само добре тебе й обманюють.

Про турагентства.

 

Не має жодного значення, в яке турагентство ти підеш. Усі вони продають путівки від тих самих операторів, за одним і тим самим цінами. Різниця тільки в тому, чи дадуть чи не дадуть тобі знижку. Хоча ні, це більше залежить від тебе (попросиш ти її чи ні), зазвичай скидають не більше 5%.
Найважливіше:

Якщо бюджет, виділений на покупку туру, у тебе необмежений, сміливо йди в будь-яке турагенство і купуй будь-який супердорогий готель 5 зірок, який тобі втюхуватимуть дівчата.
Якщо грошей мало, і шкода, а відпочити дуже хочеться, і хочеться відпочити добре, а не аби як, читай далі.

Сподіватися, що менеджери в турфірмі тобі підберуть добрий варіант, марно. Їм треба продати дорожче та заробити грошей (що до речі можна зрозуміти). Вони запропонують тобі перші варіанти, що трапилися, і 99% - за ціною більшою, ніж ти озвучила. Витрачати купу часу на відстеження турів усіма туроператорами протягом кількох днів, щоб і готель був хороший, і клімат сприятливий у обраній курортній зоні, і недорого, ніхто, повір, не буде... Ніхто, крім тебе самої.

1. Вибирай місяць для відпочинку.

Чому лише місяць? Тому що конкретні дати вибиратимеш виходячи з цін на тур уже в конкретну країну і в конкретний готель.

Святкові дні відпадають одразу (Новий рік, різдво, травневі). Влітку у сезон відпусток ціни також необґрунтовано завищені. Найнижча вартість путівок у грудні та січні, т.е. до. перед Новим роком та одразу після новорічних свят зазвичай ніхто відпочивати не їздить.

Крім того, кожен курорт має свій сезон. Відповідно, на початку та наприкінці сезону, ціни знижено. І навіть не в сезон можна добре відпочити. Наприклад, у Таїланді із липня до жовтня сезон дощів. Але, кажуть, вони проходять за кілька хвилин, і можна знову насолоджуватися теплом.

Але це ще не все. Кожен курорт має кілька зон, і клімат там може відрізнятися в один і той же час.

Я планую свою зимову відпустку на другу половину січня так:

1) у січні дешевше, ніж у лютому та березні;

2) у листопаді та грудні не може мій МЧ (а шкода! Домінікана за 65 тисяч – це просто казка якась!);

3) я можу лише у другій половині будь-якого місяця через специфіку роботи.

2. Вибирай курорт та курортну зону.

Я мерзла, і на січень у мене одне бажання – це яскраве сонце, гарячий пісок та тепле океан. Які бюджетні варіанти у нас у січні? Їх небагато: Індія, Таїланд та В'єтнам. Як альтернатива – Єгипет, але там прохолодніше, не зовсім те, що хотілося.

Щоб визначитися із зонами, потрібно не полінуватися прошерстити інтернет, з'ясувати середню за кілька років температуру повітря та води цього місяця, у різних зонах одного й того ж курорту.

Отже, мій пошук звужується до Фантьєта (В'єтнам) та Шарм-ель-Шейха (Єгипет), тому що в Паттайї (Таїланд) ми вже були, тури в Пхукет (Таїланд), Самуї та інші тайські острови – дорогі, на Гоа (Індія) ) плюсом до путівки потрібні візи 75 $ / чол. , у Хургаді (Єгипет) та Нячанзі (В'єтнам) - прохолодно та вітряно, можливі дощі.

3. Вибирай готель.

Тепер найгірше. Заходь на сайти туроператорів, задавай потрібні параметри та визначай перелік готелів у прийнятній ціновій категорії. Кожен готель перевіряй на www.tophotels.ru. Там за кожним готелем є рейтинг від 1 до 5. Готелі з рейтингом до 3,8 я взагалі не розглядаю. Про решту уважно читаю відгуки за останні два роки, скільки вистачить сил, насамперед читаю скарги. Сама розумієш, це інтернет, і нікуди не подітися від покупних постів.

Якщо немає готелю на топхотелс, читай booking.com і tripadviser.ru. Там ти не отримаєш стільки детальної інформації. Натомість на букінгу відразу побачиш місцезнаходження готелю на карті.

Ах, так! Карта. Тобі обов'язково треба вивчити туристичну карту тієї місцевості, в яку ти збираєшся розуміти, в якій частині міста чи селища буде готель, що розташовано поряд: які визначні пам'ятки та торгові центри, а найголовніше, як далеко. моря В описі готелю часто вказано відстань, але не завжди так можна пройти.

Ще добре, якщо готель має офф сайт, там ти, наприклад, зможеш переконатися, які фото якої категорії номера відповідають.

4. Вибирай тур.

Завдяки відгукам ти вже знаєш все про місце, в яке збираєшся. Ти знаєш, куди піти і на які екскурсії варто з'їздити, десь купити, десь поїсти, ти знаєш усі плюси та мінуси запропонованих туроператорами готелів. Справа залишилася за малим. Розставити пріоритети та обрати тур.

А тепер сміливо йди до найближчого турагентства та вимагай знижки, адже ти сама вже зробила всю роботу, а їм залишилося лише оформити документи. Гарного відпочинку!