Будматеріали для будинку

Будматеріали для будинку

Перш ніж приступити до будівництва, необхідно чітко уявляти собі всю послідовність дій. При цьому зовсім не обов'язково впрягатися в процес самому. Забудовник повинен мати у своєму розпорядженні фінансові кошти, мати уявлення про будівельні технології та про принципи управління персоналом. Якщо будинок буде зводитися з колод, то потрібно запрошувати відповідних майстрів. У тому випадку, коли проектом передбачена цегла, потрібні фахівці з кам'яної кладки. Якщо вам потрібні якісні будівельні матеріали для будівництва будинку, ознайомитися з цінами і придбати їх можна навіть в інтернет-магазині.

Вибір матеріалу для стін

 

Протягом останніх років будівельна галузь зазнала суттєвих змін. Це пояснюється тим, що на ринку з'явилися нові матеріали і слідом за ними нові технології. Якщо розглядати середню смугу і північні регіони країни, то з давніх часів тут основним матеріалом для зведення житлових будинків служила деревина. У гірській місцевості житло будувалися з природного каменю. На територіях, де переважають степи упереміж з лісовими ділянками, будинки зводилися з саману.

На сьогоднішній день в індивідуальному житловому будівництві використовуються наступні матеріали:
• деревина;
• штучний і натуральний камінь;
• металеві елементи.

Даний перелік не дає повного уявлення про технічні характеристики і вартість. Більш того, на основі деревини виготовляється великий асортимент виробів, які використовуються для різних цілей. Це ж можна сказати про камінь і метал. Саман взагалі виробляється з соломи і гною.

Критерії вибору

 

Для того щоб будинок справно і без капітального ремонту прослужив 50 і більше років, необхідно правильно вибрати технологію будівництва та відповідний матеріал. Будівлі з обпаленої цегли служать протягом декількох століть. Але за умови, що цегла виготовлена за всіма правилами, з якісної сировини. Якщо сформулювати загальні вимоги до будматеріалів для зведення індивідуального будинку, то він повинен бути технологічним, довговічним, доступним за ціною і екологічно чистим.

У великих містах, де спостерігається висока концентрація промислових підприємств, періодично викидають на ринок балки, плити, панелі з залізобетону що були у вжитку. Це елементи вже пройшли закінчення їхнього терміну служби. Вартість цих деталей, не висока, тому що вони отримані при розборі об'єктів індустрії, які вже не діють. Використовувати їх для індивідуального житлового будівництва допускається у виняткових випадках, при обмеженому бюджеті.

Залишити відповідь