Дзеркало GGbet – це можливість робити ставки без блокування!

GGBet - справжній лідер ринку за ставками на кіберспорт. Плюси компанії — можливість ідентифікації в режимі онлайн, відеотрансляції, широка лінія на кіберспорт, вітальний бонус. Серед нагород букмекера - «Дебют року» і «Кращий кіберспортивний букмекер» за версією BR Awards 2020. Букмекерська контора GGBET є першим вітчизняним беттінговим оператором, який зробив упор на кіберспортивні дисципліни. Ця компанія тільки нещодавно вийшла на легальний ринок ставок, але якщо вірити відгуками, вона вже зараз залишити позаду ряд досвідчених букмекерів!

Дзеркало GGbet - це можливість робити ставки без блокування!

GGBet дзеркало

 

Іноді гості GGBet стикаються з ситуацією, коли не можна потрапити на офіційний сайт. Проблеми з доступом з'являються через технічні роботи, збої на сервері, атаки хакерів. Вихід один — використовувати дзеркало офіційного сайту. Зробити ставки у любий час беттери можуть, відкривши дзеркало GGBet: https://ggbet.global/zerkalo/. Це точна копія основного ресурсу!

Чому блокують GGBet?

 

  • Офшорну БК блокує Роскомнадзор, тому що вона веде діяльність на основі офшорної ліцензії, не підкоряється законодавству РФ і не платить державні податки. Альтернативна адреса порталу компанії — найпоширеніший спосіб обійти блокування.
  • Легальна контора GGBet теж використовує дзеркала, щоб забезпечити своїм клієнтам безперебійний доступ до ставок. Річ у тому, що іноді беттери не можуть зайти на офіційний сайт через те, що на ньому проводяться технічні роботи або під час хакерської атаки. Сайт-клон допомагає основному ресурсу уникнути надмірних навантажень.

Чи варто довіряти дзеркалу GGBets?

 

Без сумніву так, оскільки по зроблених ставках на кіберспорт тут завжди справно платять. Організація зареєстрована в Нідерландах, що не порушує законодавства цієї країни та вільно функціонує у всіх країнах СНД, крім Росії. Для користувачів з Росії, зроблена «лазівка» з використанням дзеркал.

Чи можна за законом грати на заблокованих сервісах?

 

Згідно із заявою керівника прес-служби Роскомнадзора, використання анонімайзерів, дзеркал і інших способів входу на офшорні сайти знаходиться в рамках цивільного правового поля. Це інтерв'ю можна подивитися нижче.

Переваги

 

Головними плюсами використання альтернативного дзеркала GGBet є:

  • Висока швидкість роботи.
  • Повний функціонал основного майданчика.
  • Безперебійний доступ до ставок на спорт.
  • Синхронізація з базою даних офіційного сайту.

Сайт-копія повторює основну площадку, відмінність тільки в доменному імені. Особисті дані беттера, історія фінансових транзакцій з точністю відповідають оригіналу.

Дзеркало GGbet - це можливість робити ставки без блокування!

Не витрачайте час на пошуки, краще відразу додайте адресу робочого дзеркала в закладки. Щоб не стати жертвою шахраїв, необхідно користуватися тільки офіційним дзеркалом GGBet, яке завжди доступне на сайті Ggbet.global.