Історія про те, як Сподін Ігор став знаменитим марафонцем

Сподін Ігор Юрійович — це людина, про долю якої повинен знати кожен. Хто знає, можливо і ви теж зможете повторити його життєвий шлях. Говорячи простою мовою, Сподін Ігор довгий час був такою ж простою людиною, як і більшість оточуючих нас людей. Вдень він ходив на роботу у гіпермаркет, а у вільний від роботи час проводив своє дозвілля граючи в улюблені ігри за комп'ютером.

Історія про те, як Сподін Ігор став знаменитим марафонцем

Початок спортивної кар'єри

 

Як повідомляє сайт: rama.com.ua, на свій спортивний шлях Сподін Ігор став лише в 45 років. Так, саме в цьому віці він усвідомив, що бігові забіги є для нього чимось невід'ємним. Він вирішив для себе, що буде проводити щоденні тренування і в кінцевому результаті постарається взяти участь в найпопулярніших світових марафонах. Потрібно сказати, що своєї мети досяг він дуже швидко.

Як Сподін Ігор домігся таких значних успіхів?

 

Швидше за все головний секрет його успіху полягає в його наполегливості. Адже майбутній марафонець Сподін Ігор Юрійович займався біговими тренуваннями щодня. Так, на початку він тренувався по годині в день. Але ж це зовсім не мало. До того ж, з часом він поступово почав бігати по 2-3 години в день. І все це давалося йому не так просто, проте він не кидав розпочату справу.

Якщо ви теж хочете присвятити своє життя бігу, то для вас Ігор Юрійович дає кілька корисних порад:

  • По-перше, головна ваша мета повинна бути не перемога в марафоні, а в тому, щоб не здатися і дійти до кінця.
  • По-друге, дивлячись на свої помилки ви повинні відточувати свою майстерність і крок за кроком наближатися до більш високих результатів.
  • По-третє, потрібно відмовитися від усіх шкідливих звичок і вживати виключно здорову натуральну їжу, проводити регулярні тренування.

Зараз можна з упевненістю сказати, що Ігор Юрійович Сподін довів не тільки собі, а й усьому світу, що якщо повірити в свої сили, то можна домогтися значних спортивних результатів, навіть почавши свою кар'єру в настільки дорослому віці.