Медичні аналізи. Куди звернутися у Житомирі?

Без лабораторної діагностики складно уявити сучасну медицину. Здача аналізів в поєднанні з інструментальними дослідженнями допомагає отримати максимально розгорнуті дані про стан організму, виявити патологію до появи перших симптомів захворювання. При відсутності таких досліджень жоден фахівець не зможе поставити точний діагноз і призначити ефективне лікування.

аналізи у Житомирі

Де здати аналізи у Житомирі?

 

Раджу вам звернутися в Медичний Центр «АСКЛЕПІЙ». Дізнатися більше інформації ви можете перейшовши за посиланням: аналізи житомир. Медичний Центр «АСКЛЕПІЙ» - це висококласний лікувально-діагностичний центр, оснащений сучасним обладнанням. До складу центру входять кабінети: консультативного прийому (хірурга, терапії, кардіолога, флеболога), лікувального прийому (гінеколог-ендокринолог, уролог-онколог, дерматовенеролог, гирудотерапевт, невролог), відновного лікування (відділення косметології і кабінет масажу), діагностичні кабінети (кабінети УЗД, функціональної діагностики-ЕКГ), кабінети забору крові, процедурний, де виробляються ін'єкції.

Для знезараження повітря і поверхонь в Медичному Центрі «АСКЛЕПІЙ» встановлені спеціальні бактерицидні ультрафіолетові опромінювачі, в тому числі рециркулятор закритого типу, що працюють навіть в присутності людей. Всі медичні маніпуляції проводяться одноразовими або стерильними інструментами.

Як правильно здавати аналізи?

 

Багато хто знає, що головне правило при підготовці до здачі аналізів - здавати їх натщесерце. Краще здавати кров на аналіз вранці, поки ще сторонні фактори не вплинули на організм. До того ж, пропустити сніданок легше, ніж весь день голодувати. Було б зручно здати один аналіз «на все», але це неможливо - надто складно влаштований наш організм. Для того щоб лікар міг точно визначити причину нездужання, передбачені різноманітні види аналізів.