Меган Маркл знову стане актрисою!

Меган Маркл буде грати в театрі!

Меган Маркл знову стане актрисою!

Заради шлюбу з принцом Гаррі Меган Маркл довелося відмовитися від багатьох речей. Так, наприклад, герцогиня повністю змінила свій стиль життя, поведінку, поміняла гардероб, видалила сторінки в соціальних мережах. До речі, як повідомляє https://frankivchanka.info Меган Маркл дуже полюбляє українські наряди!

Відмова від акторської кар'єри

Але, мабуть, найбільшою втратою для Меган Маркл стало те, що їй довелося відмовитися від акторської кар'єри. Герцогині запропонували кругленьку суму за те, щоб вона повернулася в «Форс-мажори» в епізодичній ролі, але та відмовилася і тепер серіал закривають.

Не зважаючи на це, Меган намагається знайти щось таке, в чому вона б могла реалізувати себе як актриса, але при цьому не порушувати королівського статуту. І, схоже, Маркл це вдалося. Адже, хто шукає - той завжди знайде?

Вихід є - Національний театр Великобританії

Відомо, що одним з об'єктів королівського патронажу герцогині Сассекському став Національний театр Великобританії. Однак, як стверджує видання People, спілкуванням зі спонсорами і просуванням театру Маркл не обмежиться.

Меган бере участь в організації акторських майстер-класів для трупи театру, більш того, екс-актриса має намір взяти участь в них сама. Мабуть, такий варіант влаштує королеву Єлизавету II, адже всі постановки будуть проходити без зайвої уваги преси.

Навіть якщо раптом королева не оцінить цю ідею, то вона точно буде їй на руку. Адже Єлизавета II хоче позбутися від Маркл і готова заплатити їй за розлучення з принцом. А участь в театральних постановках може послужити ще одним приводом для розриву.

Меган Маркл і принц

Тим часом Меган Маркл сіла на жорстку дієту

Як відомо, ще до заміжжя Меган Маркл вела активне соціальне життя і на своїх сторінках часто публікувала різні рецепти того, що готує для себе. Так що герцогиня той ще гурман. Відомо, що герцогиня намір посадити на дієту і свого чоловіка. До речі, для Меган це не складе ніяких труднощів. Адже минулого разу, коли вона вирішила займатися йогою, принц теж потрапив під вплив дружини.