Особливості транспортних перевезень техніки

Головна особливість перевезення будівельної техніки полягає в тому, що транспортні засоби відносяться до категорії негабаритних вантажів — мають великі параметри та вагу, яка досягає декількох десятків тонн. У зв"язку з цим, до їх транспортування пред"являються вимоги, регламентовані Правилами дорожнього руху (ПДР), а також дотримання послідовності дій.

Саме ж перевезення техніки здійснюється з використанням спеціальних вантажних засобів. Наша компанія має в своєму розпорядженні велику різноманітність:

  • тралів;

  • напівпричепів і причепів, у тому числі низькорамних, оснащених зручними заїздами.

Звертаючись в нашу транспортну компанію, кожен клієнт отримує високоякісний сервіс. Ми підберемо оптимальний варіант трала і розробимо безпечний маршрут.

Що треба знати про перевезення комбайнів

Комбайн – не є транспортним засобом, це сільськогосподарська техніка, на якій заборонено їздити по асфальтованій дорозі.

Однак цю машину потрібно транспортувати, наприклад, після покупки, для здачі в оренду або будь-яких інших випадках для переміщення з одного об"єкта на інший.

Перевезення сівалок та комбайнів по Україні найчастіше здійснюється автотранспортом. Так як комбайн – це негабаритний вантаж, для цього використовуються трали. Краще всього, щоб заїзд був переднім, а також в наявності були апарелі або приставні трапи, тоді не потрібно розбирати машину і вантажити її краном.

Плюсом для навантаження також буде регульована пневматична, колісна підвіска. У колісного комбайна кут заїзду становить близько 18°, у гусеничного – 12°. У середньому ширина жатки становить близько 8 м. Щоб не порушувати правила дорожнього руху, її обов’язково потрібно знімати, шнеки при цьому розгортаються поздовжньо, щоб вони не звисали набік.

Навісне обладнання на причіп встановлюється з допомогою навантажувача і міцно закріплюється стяжними ременями і ланцюгами до петель в платформі, щоб повністю виключити зісковзування у процесі руху.

Перевезення сільгосптехніки від "Фаєр-Транс"

Компанія "Фаєр-Транс" надає послуги організації перевезення тракторів тралом, великогабаритних і великовагових вантажів по території України. Транспортування трактора вимагає особливої відповідальності, певного досвіду і знань. Це — негабаритний вантаж, до того ж може бути укомплектований додатковим сільськогосподарським обладнанням для виконання різних робіт.

За способом пересування ділиться на гусеничний і на колесах. У будь-якому випадку транспортний засіб не призначений для самостійних переїздів на великі відстані. Для цього використовується спеціальна машина для перевезення трактора. Доставка великогабаритного вантажу нашою компанією здійснюється з використанням сучасних тралів і низькорамних платформ, що дозволяє безпечно і швидко здійснювати транспортування.