Правова допомога морякам

Спірні правові ситуації виникають в будь-якій сфері життя, й на землі, й на воді. Море — це сувора стихія. Тому, якщо ви працюєте моряком, то перш за все, при укладенні договору ви повинні упевнитися, що компенсація, яка пов'язана із заподіянням шкоди здоров'ю або життю, повинна бути прописана в контракті в повному обсязі.

Правова допомога морякам

Куди звернутися за допомогою?

Я рекомендую вам звернутися в так звану Єдину Морську Профспілку. Офіційний сайт: http://pomosch-moryakam.in.ua/.Тут допомагають не тільки морякам, але і їхнім родичам, які потрапили у важку ситуацію. Часом буває так, що сума компенсації, прописана в контракті моряка, не відповідає дійсності. У певних випадках, після детальної перевірки можливо домогтися виплат всіх сум медичних витрат та компенсацій, що перевищують розміри, передбачені контрактом. Основним завданням й девізом Єдиної Морської Профспілки є пошук оптимальних рішень та надання високоякісних послуг в найкоротші терміни з метою забезпечення захисту інтересів клієнтів, а також сприяння та допомога в ефективному й безпечному здійсненні підприємницької діяльності юридичними особами, а також трудової діяльності моряків.

З яких причин варто звертатися в Єдину Морську Профспілку?

Юридична допомога та юридичні послуги, що надаються Єдиною Морською Профспілкою морякам, полягають у консультуванні моряків та членів їх сімей морськими юристами з таких питань, як:

  • Стягнення з судновласників заборгованості по заробітній платі.
  • Компенсації та/або страховка у зв'язку з пошкодженням моряком здоров'я під час роботи на судні та втратою працездатності у результаті отриманої травми.
  • Ведення переговорів від імені моряка або члена його сім'ї з судновласником, страховою компанією або їх представниками.
  • Забезпечення вимог моряків та членів їх сімей у разі арешту суден в Україні або за кордоном.
  • Представлення інтересів моряка або члена його сім'ї в суді.