Промислові двоголкові швейні машини човникового стібка. Де купити?

Двоголкові швейні машини човникового стібка призначені для шиття двома паралельними рядками. Такі швейні машини найчастіше використовують при виконанні обробного рядка на клапанах кишень, манжетах, поясах, при пошитті меблевих і автомобільних чохлів. У деяких моделях двоголкових машин застосований механізм відключення голкотримача, що дозволяє виконувати рівний красивий кут без перетяжки ниток. Раджу вам купляти промислові двоголкові швейні машини човникового стібка в компанії «SM SHVEYMASH». Попасти на офіційний сайт цієї компанії ви можете просто перейшовши за вищенаведеним посиланням.

промислові двоголкові швейні машини човникового стібка замовляйте тільки в компанії «SM SHVEYMASH»

Компанія «SM SHVEYMASH» — надійний партнер для вашого швейного бізнесу!

 

Компанія постачає якісну техніку для швейного бізнесу починаючи з 2008 року і зарекомендувала себе як дуже надійний і відповідальний партнер. Звернувшись в цю компанію ви гарантовано залишитесь задоволені результатом взаємної співпраці, та запросто підвищете прибуток за рахунок більшої автоматизації свого підприємства.

Якщо вам потрібна додаткова допомога у виборі двоголкові швейної машини, зверніться до технічних фахівців за номером: +38-096-2222 099.

Що потрібно знати

 

Двоголкові промислові швейні машини — кращі помічники у виробництві спецодягу і курточок. За допомогою двоголкової швейної машини човникового стібка можна пошити такі вироби як джинси, спецовочні штани, курточки, халати і інші вироби, де потрібно прокласти два паралельних шва. Майже всі моделі промислових машин підкласу двоголкові прямострочні машини човникового стібка мають подвійну систему просування матеріалу. Нижня зубчаста рейка і голкотримач синхронізовані, що дозволяє уникнути посадки матеріалу. Для більш важких типів тканини, а також для шкіри є моделі двоголкових швейних машин з потрійною системою просування. Такі машини застосовуються в основному в виробництві меблів, наметів, батутів, спортивних матів.

Як вибрати двоголкові промислову машину?

 

Для того щоб вибрати двоголкову промислову машину необхідно визначитися з деякими параметрами, такими як:

  • Тип матеріалу — легкі або важкі.
  • Відстань між голками 5,6 мм або 6,4 мм (є можливість придбати й інші змінні комплекти).
  • Наявність можливості відключення голки — для поворотів на 90 градусів.
  • Човники — стандартні або збільшені.
  • З автоматичними функціями обрізки, закріпки, підйому лапки або без автоматичних функцій.

промислові двоголкові швейні машини

Інтернет-магазин швейного обладнання sm-ua.com - кращий партнер для вашого швейного бізнесу, де ви завжди зможете купити якісні промислові двоголкові швейні машини за найкращою ціною.