Різновиди миття фасадів та вікон

Здається, Ви звертали увагу на зовнішній вигляд будівлі, враження про який псує брудний, неприбраний фасад з потьоками. А оскільки будівлі можуть бути багатоповерхові то і для того, щоб привести його зовнішній вигляд в порядок не варто ризикувати і затівати прибиральні роботи самостійно, а краще для цього скористатися послугами клінінгових компаній, які якісно і швидко виконають роботи з миття та прибирання.

Щоб фасад з вікнами був в ідеальному стані для мийки використовую такі методи:
• миття фасадів з землі
• мийка де використовують автовишки
• мийка методом промислового альпінізму
• мийка за технологією Water Fed Pole (WFP)

Звичайна мийка фасаду (з опорного простору)
Якщо це наземна мийка фасаду, тоді це вид мийки, де можна обійтися без спеціальної техніки. Але якщо будинок багатоповерховий, тоді може бути частково виконана мийка висотної частини, а потім з землі. Завдяки мобільності роботи в опорному просторі можна виконати більший обсяг робіт. Для миття фасаду з землі встановлюють риштування з великою вантажопідйомністю, що дозволяє використовувати як АВД так і стандартні приналежності для очищення. Мийка фасаду також включає мийку стекол і стін. Для миття вікон зазвичай використовують спеціальні миючі засоби, які не залишають розводів ї надають блиск скляним поверхням. Важливо перед початком робіт провести огляд будівлі, щоб знати всі нюанси, наприклад, небезпечні ділянки будівлі і визначитися з потрібним для роботи інструментом.

Мийка з автовишок
Метод очищення скління і фасадів з використанням підйомних механізмів і автовишок досить затребуваний, тому що при його використанні виконуються хороші обсяги робіт і якість досить гарна. Головний мінус це ціна оренди самих вишок, що позначається на ціні за м2. А ще цій техніці потрібен під'їзд до будівлі і можливість розміщення на ділянках навколо нього вантажного автомобіля, який буде постійно соватися туди-сюди.

Промисловий альпінізм
Промисловий альпінізм зазвичай застосовують при роботах на висотних будівлях. Цей вид мийки спрощує прибирання будівель і дає доступ до будь-якої точки будівлі, адже навіть на великій висоті на поверхах є накопичення бруду снігу і дощу. Висотники завдяки універсальності швидко і якісно зроблять прибирання будинку зовні.

Мийка за технологією Water Fed Pole (WFP)
Вельми нова для нашого ринку технологія, але вдуже швидко завойовує ринок. Даний метод прийшов до нас з Англії і дозволяє мити вікна і фасади з землі висотою до 25 метрів не застосовуючи при цьому важку техніку і не викликаючи верхолазів. Мийники використовують телескопічні штанги, що дозволяє їм добиратися на значну висоту своїми щітками, на які подається очищена вода і не залишає розводів на вікнах після висихання.

Як вибрати клінінгову фірму?
Переваги роботи з перевіреними часом фірмами: професійна команда, якісне обладнання, можливість роботи майже на будь-якій висоті, застосування перевіреної і безпечної побутової хімії, мийка або інші роботи з прибирання у зручний для вас час (у вихідні ми теж працюємо).

І пару слів про комплексну мийку, це мийка від даху до фундаменту будівлі. Тут приділяється також увага мийці міжпанельних швів, дрібних елементів декору на будівлі. Також можна мити банери і вивіски. Збирання зазвичай починають з видалення бруду і закінчують пост-прибиранням за допомогою полірувальних засобів. Додатково ми можемо прибрати засмічення в водостоках і очистити дахи від сміття. Після проведення даних робіт будівля виглядає новіше і презентабельніше.