Розпилювачі TeeJet – найефективніша система обприскування в сільському господарстві!

З кожним роком в сільському господарстві використовується все більше технологій і інновацій. Згодом це призведе до того, що абсолютно вся система стане повністю автоматизованою і буде працювати по заздалегідь запрограмованому плану. Це дозволить швидко підвищити ефективність праці та при цьому полегшить роль людини в фермерських господарствах.

Розпилювачі Teejet

Обприскування ґрунту і рослин

 

Одна з основних проблем сільського господарства — це обприскування ґрунту і рослин не тільки необхідною кількістю води, але і спеціальними складами. Обприскування ґрунту може викликати чимало клопоту, але використання сучасних обприскувачів, на прикладі форсунки TeeJet, відразу вирішить всі проблеми.

Де купити розпилювачі Teejet?

 

Раджу вам придбати розпилювачі teejet в інтернет-магазині uvc-ua.com. Великий асортимент розпилювачів та низькі ціни на них точно дуже приємно вас здивують. Якщо ви не впевнені який саме розпилювач teejet вам підійде найкраще, то ви можете просто передзвонити за телефоном 38-050-314-24-49 і менеджери інтернет-магазину uvc-ua.com допожуть вам вирішите це питання.

Стандартний розпилювач має конструктивні обмеження, пов'язані як з наявністю жиклера з фіксованою пропускною спроможністю, так і в значній зміні тиску, необхідній для отримання незначної зміни витрати рідини, що призводить до обмеження застосування рідких добрив, та вимагає більшого діапазону норм внесення. Компанія TeeJet Technologies розробила спосіб обходу цих обмежень за допомогою нового розпилювача дня внесення рідких добрив SJ7A-VR.

Чому зрошення так важливе в сучасному в сільському господарстві?

 

Обприскування рослин водою або розчинами володіє великою кількістю переваг, оскільки використання техніки дозволяє дуже швидко і при цьому рівномірно обробити великі території, поліпшити зростання культур, захистити їх від шкідників і при цьому заощадити час. Обприскування ідеально підходить для будь-якого виду ґрунту, але при цьому важливо підібрати відповідне обладнання!