«Щедрий вівторок» – нове свято прийшло до нас з США

У багатьох країнах сьогодні пройде міжнародна благодійна акція «Щедрий вівторок». Ідея Всесвітнього дня благодійності з'явилася в 2012 році в США. З тих пір її підхопили більш ніж в 100 країнах світу. В останній вівторок листопада мільйони людей роблять добрі справи і про це розповідають. В акції беруть участь відомі актори, музиканти, політики, а також сотні тисяч різних організацій. За інформацією наданою lvivyes.com.ua, цього року і мерія Львова також долучилася до цього нового свята.

Щедрий вівторок

Мета

Як йдеться на сайті акції, її мета — залучити людей в благодійність. Формати участі можуть бути самими різними – волонтерська діяльність, збір гуманітарної допомоги, пожертвування, відвідування самотніх літніх людей, концерт, лекція, майстер-клас або хоча б пост на тему благодійності в соцмережах.

Організатори відзначають, що важливо не тільки зробити добру справу, але і поділитися результатами, щоб ваш успішний досвід зміг потрапити до збірки кращих ідей. Щедрий вівторок настає після Чорної п'ятниці, саме час купити трошки добра для інших.

Що таке щедрий вівторок

27 листопада 2018 року — «Щедрий вівторок» — Міжнародний день благодійності. Рух вже набув поширення в більш ніж 100 країнах світу. У цей день люди розповідають, як жертвують гроші або займаються волонтерством, а благодійні фонди приурочують до Щедрого вівторка спеціальні акції. Вважається, що чим більше говорити про благодійність, тим більше людей будуть витрачати свої гроші і час на допомогу іншим. «Щедрий вівторок» проводиться з 2012 року в останній вівторок листопада. Його мета — в сезон розпродажів і покупки новорічних подарунків запропонувати витратити час і гроші на добрі справи.

Ось деякі з ідей «Щедрого вівторка»

деякі з ідей «Щедрого вівторка»

  • Поділіться своєю історією щедрості. Розкажіть про те, як зусилля людей змінюють цей світ на краще. Конкурс «Щедра історія» підтримують всі соцмережі. Переможці зможуть отримати грант на користь улюбленого благодійного фонду та можливість розповісти про нього широкому колу людей.
  • Беріть участь в тижні зізнань. Розкажіть про свій внесок у благодійність. Багато хто вважає неправильним розповідати про свої добрі справи, в той час такі визнання інформують ваше оточення про можливості допомагати іншим людям і спонукають їх до добрих справ.