Спрей для укладки Wellaflex «Об’єм до 2 днів». Мої враження.

«Об'єм до 2 днів» екстра-сильної фіксації WellaFLEX

Виробник заявляє

 

Рідина для укладання феном «Об'єм до 2 днів» екстра-сильної фіксації WellaFLEX, 150 мл, дозволяє створити природну зачіску. Це чудове рішення для щоденного стайлінгу. Укладання, створене за допомогою фіксуючої рідини WellaFLEX, збереже пружний об'єм не на годину або дві. Воно дійсно не покине вас протягом цілого дня і буде радувати на наступний. Волосся стає блискучим та зберігає м'якість. Для створення ефектної, але натурально виглядаючої зачіски без склеювання рівномірно розпиліть рідину для укладання «Об'єм до 2 днів» екстра-сильної фіксації WellaFLEX, 150 мл, на волосся, підсушене рушником. Після чого розчешіть і просто висушіть його за допомогою фена. Засіб без зусиль видаляється при розчісуванні. WellaFLEX - це фіксація та захист волосся. До складу включені УФ-фільтри,які захистять волосся від пагубного сонячного впливу. З використанням даного продукту спостерігається тривале збереження свіжого вигляду волосся.

Реклама

 

Якщо ви збираєтесь займатися реалізацією спрея для укладки Wellaflex, то обовязково подбайте про активне рекламування вашої продукції. Рекламна агенція Admire Media Львів займається розміщенням рекламної продукції вже не один рік і зарекомендувала себе з самої найкращої сторони. Тому рекомендую вам звертатися саме сюди!

Огляд

 

Засіб легко наноситься і не склеює волосся. Так як засіб легко видаляється при розчісуванні, то моделювати зачіску з ним вам доведеться руками і робити це акуратно і буквально трошки. Тобто по суті, дійсно єдине, що Ви отримаєте при застосуванні цього засобу - це прикореневій об'єм. Чи протримається він 2 дні або 2 години - теж буде залежати від того як часто Ви поправляєте зачіску. Засіб містить захист волосся від сонця, що здорово, але не містить захисту від нагрівання феном, що було б більш доречно, так як засіб призначений для укладання волосся феном.

Спрей для укладки Wellaflex «Об'єм до 2 днів». Мої враження.

«Об'єм до 2 днів» екстра-сильної фіксації WellaFLEX дуже добре підійде для створення ефекту природьо м'якого волосся без видимого вкладання.