Ставки на League of Legends

Слово «кіберспорт» в наші дні можна почути досить часто, але мало хто знає про те, що це насправді. Якщо коротко, то кіберспорт — це змагання з комп'ютерних ігор. Умовно змагання ділять на два види: командні та індивідуальні. У першому випадку змагаються дві та більше команд, а в другому випадку кожен гравець грає сам за себе. В наші дні такі турніри визнали офіційним видом спорту. Кіберспорт допомагає активно розвивати ігрову індустрію, залучаючи гравців, інвесторів та рекламодавців. Нерідко, отримані кошти надалі використовують для створення нових ігор.

ЛОЛ

Ставки на League of Legends

На сьогодні одною з найбільш популярних кіберспортивних дисциплін можна сміливо назвати онлайн-гру League of Legends. Гра ця цікава не тільки любителям комп'ютерних ігор, але й гравцям на ставках. Робити ставки на LOL можна навіть онлайн, наприклад, у популярній БК GGBET за посиланням https://ggbet.tips/lol/. Саме ця букмекерська контора однією з перших у світі почала приймати ставки на LOL (League of Legends) та інші популярні онлайн-ігри. В цьому напрямку вона змогла домогтися величезних успіхів, залишивши конкурентів далеко позаду.

Принцип гри

В цілому онлайн-гра LOL схожа з іншими представниками цього жанру. Принципи гри дотримані та слідують канонам — дві команди, що складаються з п'яти гравців кожна, б'ються один з одним, намагаючись знищити головний будинок свого суперника, який носить таємничу назву Нексус. Попутно вони знищують ворожі вежі та отримують досвід, нарощуючи силу своїх здібностей. Герої LoL унікальні й мають свої персональні скіли. Гравцям важливо робити упор на командну складову геймплея, в такому випадку вдасться домогтися найкращих результатів.

Стратегія ставок на кіберспорт — поради та тактика

Складати прогнози, вибирати стратегію — особиста справа кожного беттера. Досвідчені гравці дають ряд рекомендацій, які допоможуть не залишитися в програші:

  • Не ставити навмання. Інформація про події та команди є у відритому доступі, її слід вивчити.
  • Для гостей вигідно вибирати фаворитів, нехай і не з найбільшим коефіцієнтом. Досвід ставок на кіберспорт з аутсайдерами прийде пізніше.
  • Досвідчені беттери заздалегідь готуються до ігор, вивчають нових гравців, перевіряють склад команд-фаворитів, складають аналіз і прогноз на матчі та окремі ігри.
  • Не потрібно намагатися відігратися. Череда програшів - сигнал для зміни стратегії, пошуку помилок.
  • Ставки типу Експрес з повним прорахунком підсумків матчів не дають гарантії «заходу» експреса. Однак при спрацьовуванні суми ставок можна зірвати банк.

Гра LOL

Вивчайте прогнози

Розібратися в тонкощах кіберспорту складно: механіки взаємодії часом зовсім несхожі на те, що відбувається в традиційних іграх. Важливий акумулятор цінних даних — розділ прогнозів на кіберспорт. Там ви можете подивитися, на що орієнтуються професіонали. Причому в профілі кожного відображена прибутковість його ставок та видно, чи робить він прогнози на кібердісціпліни постійно.