Вибираємо репетитора. Куди звернутися?

Багато батьків упевнені, що для ефективної підготовки до іспитів підходять тільки індивідуальні заняття та приватні репетитори. Хтось просто не знає, як і де знайти онлайн-курси. Тим часом, онлайн-навчання не просто здатне конкурувати з офлайн репетиторами, але і цілком успішно замінює звичні курси та заняття, володіючи рядом переваг!

Вибираємо репетитора. Куди звернутися?

Куди звернутися?

 

Я раджу вам звернутися до онлайн репетиторів, що працюють в онлайн школі Planetaclub. Дізнатися більше інформації ви можете перейшовши за посиланням: https://planetaclub.com.ua/repetitory-onlayn. Репетитор разом з вами визначить мету занять і складе індивідуальний план уроків. Батьки можуть підключатися до занять при бажанні. Ви зможете відстежити прогрес в заняттях за допомогою контрольних тестів та робіт. Їх результати приходять на пошту.

Переваги

 

  • Час. Якщо у дитини дуже завантажений графік, то онлайн-заняття об'єктивно зручніші — не потрібно витрачати час на дорогу і можна сформувати графік з урахуванням зайнятості дитини.
  • Безпека. Кожен батько переживає за безпеку своєї дитини. Онлайн-заняття це повністю забезпечують. Не потрібно добиратися до репетитора в темний час доби, якщо заняття проходять по вечорах.
  • Інформація. Якщо учень не засвоїв якусь частину інформації, або хоче повторно її прослухати, більшість онлайн-шкіл надає збережені записи уроків або матеріали, які були задіяні в ході уроку, щоб він міг за короткий час повторити урок.
  • Інтерактивні технології. В онлайн-школах використовуються інтерактивні дошки, аудіо- та відеофайли, скрипти, схеми та малюнки, що легко запам'ятовуються.