Вибираємо адвоката. Що потрібно знати і до кого краще звернутися?

Вибираємо адвоката

Послуги професійного адвоката можуть знадобитися в найнесподіваніший момент. Адвокатська компанія «Моргун та партнери» надає допомогу в цій сфері діяльності всім категоріям населення і в справах будь-якої складності. Незалежно від того, в якій інстанції розглядається справа клієнта і на якому етапі вона знаходиться. Досвід кваліфікованого адвоката з великим практичним стажем допоможе клієнту, якщо він звинувачується в несплаті податкових зборів, працює за фіктивними документами приватного підприємця або звинувачується в легалізації прибутку, отриманої незаконною діяльністю.

Кількість різних юридичних організацій за попередні пару років значно зросла - це пов'язано в першу чергу з тим, що в країні значно зріс рівень злочинності. Якщо обставини склалися так, що вам загрожує кримінальна відповідальність, не варто опускати руки, навпаки, треба набратися сил і діяти.

Куди звернутися за допомогою

Перше, що варто зробити - це вибрати кваліфікованого фахівця, який буде захищати ваші інтереси в суді. Я раджу вам звернути свою увагу на адвокатську фірму «Моргун та партнери», офіційний сайт якої знаходиться тут. Тільки хороший адвокат зможе забезпечити вам надійну та якісну допомогу, і захист ваших прав в суді.

 зверніть свою увагу на адвокатську фірму «Моргун та партнери»

Вибирайте адвоката, що спеціалізується саме на вашому питанні

На превеликий жаль, сучасна судова практика має ряд недоліків, які створюють передумови для винесення судового вердикту. Тому адвокатські послуги, які надаються судовими органами - не завжди ефективні. У судових органах, як правило, працюють адвокати, які розглядають різні правові питання, що володіють «базовими знаннями». Але, як показала практика, вузькоспрямований адвокат має набагато більшу ймовірність успішного завершення вашої справи в суді, ніж адвокат, який спеціалізується з усіх правових питань!

Варто відзначити деякі ключові моменти при виборі адвоката

  • Кримінальний адвокат або адвокат у кримінальних справах має бути вузькоспрямований.
  • Напрацьований досвід в одній сфері гарантує успіх.
  • Виконати функції адвоката у кримінальних справах може тільки, особа що має юридичну освіту і свідоцтво про право на надання адвокатських послуг.

Всі перераховані вище фактори і впливають головним чином на гонорар адвоката, тому не варто економити обираючи адвоката «подешевше». Вибирайте якість, адже вам потрібен результат. Адвокатська фірма «Моргун та партнери» допоможе вам впоратися навіть з найскладнішим справою!