Вибори на Україні повинні пройти цікаво!

Популярний телеведучий і комік Володимир Зеленський може обігнати президента Петра Порошенко або Юлію Тимошенко у другому турі виборів! Ця новина зараз притягнула увагу всіх європейських еліт. Тим часом, за інформацією kyivyes.com.ua, США будуть захищати виборний процес в Україні від російського втручання.

За останні дні відразу кілька видних українських політиків були офіційно висунуті своїми організаціями або прихильниками в якості кандидатів у президенти. Серед них лідер Радикальної партії Олег Ляшко, актор Володимир Зеленський і член парламентської фракції «Оппоблоку» Олександр Вілкул.

Смертна кара від радикала і боротьба з корупцією від слуги народу

Олег Ляшко

Передвиборчі обіцянки - обов'язковий атрибут будь-якої виборчої кампанії. Нинішні вибори на території України не є винятком. Серед «хітів» цієї президентської гонки - традиційні мотиви боротьби з бідністю та корупцією, а також євроінтеграція і повернення «окупованих» територій.

Виступаючи 21 січня на з'їзді Радикальної партії, її вождь Олег Ляшко пообіцяв своїм виборцям у разі перемоги підвищити добробут усіх українців, піднявши з колін промисловість, знизивши податки і побудувавши сильну економіку.

В якості своєї «фішки», Ляшко має намір використовувати тезу про смертну кару, яку, на його думку, необхідно ввести проти хабарників, зрадників і терористів. Політик підкреслив, що подібне рішення він як президент не братиме одноосібно, а заручиться підтримкою населення на спеціальному референдумі.

«Слуга народу»

Володимир Зеленський

Менш помпезно, в порівнянні з конкурентами, провела свій захід щодо висунення кандидата в президенти партія «Слуга народу». Присутні за піцою і бургерами делегати очікувано постановили, що представляти організацію на майбутніх президентських виборах повинен комік Володимир Зеленський.
Тепер шоумену належить подати відповідні документи в ЦВК і внести необхідну заставу в 2,5 млн гривень.

Сам політик визнав, що з останнім у нього ніяких проблем не виникне, бо крім власних коштів, в його кампанію вкладені гроші неназваних друзів, серед яких, однак, немає олігарха Ігоря Коломойського, стверджує Зеленський.

Він також заявив, що в разі своєї перемоги на виборах встановить єдині правила для всіх, «прибравши всю корупцію».

Черговий «єдиний кандидат від південного сходу»

«єдиний кандидат від південного сходу

Максимально «розмитими» ризикують опинитися голоси українців півдня і півдня-сходу країни, які відчувають різний ступінь неприйняття до постмайданних керівників держави. Кандидатів, які претендують на симпатії цієї частини електорату, вже зараз як мінімум троє.
Раніше про свої президентські амбіції заявив один з лідерів «Опозиційною платформи - За життя» Юрій Бойко , на підході також інший політик - Євген Мураєв. Серйозну конкуренцію обіцяє їм скласти нардеп Олександр Вілкул, висунутий напередодні на форумі «За мир і розвиток».

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Замість звичної за останні дні поїздки по регіонах країни в рамках «томос-туру», чинний президент України Петро Порошенко в понеділок завдав одноденний візит до Ізраїлю. На зустрічах з керівництвом єврейської держави він в черговий раз чергово закликав до підтримки Києва і заявив про необхідність сприяння міжнародних партнерів України у звільненні моряків, затриманих в РФ.

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

У найближчі дні очікується офіційне висунення ще кількох політиків, в тому числі одного з головних політичних важковаговиків України Юлії Тимошенко. На думку політолога Вадима Карасьова, цей тиждень ознаменує реальний старт президентської гонки, яка обіцяє бути дуже цікавою. Перемогу в ній, впевнений експерт, здобуде той, хто зуміє проявити гнучкість і здатність домовлятися, а не той, хто грамотно розпорядиться адміністративними і фінансовими ресурсами.