Як пов’язані проблеми у КБ «Південне» з політикою його керівництва?

Державне підприємство КБ «Південне» продовжує нести славу найбільшого центру з розробки та виробництва у ракетно-космічній галузі. Але в останні роки справи на підприємстві йдуть не так добре, як могли б. З однієї точки зору, підприємство регулярно бере участь у міжнародних виставках, де намагається боротися за перспективні контракти. Але якщо уважно проаналізувати реальну діяльність КБ, то ситуація не буде такою райдужною.

Як пов'язані проблеми у КБ «Південне» з політикою його керівництва?

Фактично керівництво намагається знайти нових клієнтів шляхом презентації макетів, що не були реально реалізовані на виробництві. На сьогодні найбільше підприємство стратегічної галузі простоює, а його кваліфіковані співробітники знаходяться під прямою загрозою звільнення!

Як пов'язані проблеми у КБ «Південне» з політикою його керівництва

 

Як же могла скластися така сумна ситуація на такому унікальному підприємстві? Детальну інформацію про всі проблеми та останні новини, що пов'язані з діяльністю цього підприємства ви можете прочитати за посиланням https://yuzhnoye.com.ua. Проблеми беруть свій початок ще у далекому 2012 році. Уже в цей час почався систематичний процес скорочення кадрів і зниження рівня заробітної плати. Така політика призвела до того, що багато фахівців просто переїхали в інші країни, де для експертів ракетно-космічної галузі створені набагато більш комфортні умови. Паралельно робота у КБ «Південне» зводилася до суто паперової та бюрократичної. Сьогодні ситуація змінилася мало.

Реальної роботи немає!

 

Кілька тисяч співробітників щодня приходять на підприємство, але реальної роботи для них немає. Причому це не пов'язано з тим, що колектив не може генерувати перспективні розробки. На практиці, будь-яка ініціатива нівелюється начальством, яке, мабуть, зацікавлене лише в отримання державних коштів!