Як садити горох і квасолю

Горох дуже корисний і смачний! Його багато хто вирощує. Він корисний для грунту, на якому в майбутньому можна вирощувати різні рослини.

 Як садити горох

Може виникнути питання: «Куди використовують свіжий горох?». У більшості випадків, горох вживають в свіжому вигляді, або роблять з нього різні кулінарні рецепти, наприклад, горошницю і т.д.

Перед тим, як садити горох, слід підготувати грунт

Для цього вибираємо сонячну ділянку землі і ретельно перекопують лопатою. Потім робимо грядку з невеликими бортиками шириною 1-2 метри.
Посадку гороху слід почати під кінець квітня-травня в залежності від регіону. У цей період на грядці робимо кілька канавок глибиною 3 -5 сантиметрів і засипаємо в них насіння гороху з розрахунку 100 шт. насіння на один квадратний метр. Потім ямки присипаємо грунтом і гарненько поливаємо водою. На цьому посадка закінчена, вдалого врожаю.

Як садити квасолю

Квасоля - рослина, яке любить тепло, плоди якої використовують для приготування різних салатів і супів. Як і будь-яка теплолюбна рослина, квасолю рекомендується садити не раніше початку травня, і не пізніше початку червня (більш точна дата посадки визначається в залежності від кліматичних умов).
Для посадки виберіть ділянку з гарним освітленням, внесіть невелику кількість перегною і перекопайте на глибину штикової лопатки. Перекопану ділянку очистіть від бур'янів, гілочок і розбийте грудки.
У шаховому порядку зробіть лунки глибиною 5 см на відстані 20 см. Між рядками залиште не менше 30 сантиметрів. У підготовлені лунки покладіть замочені насіння, засипте землею і полийте.

Приблизно через тиждень на грядках почнуть виростати перші сходи. Якщо на ніч за прогнозом повинні бути заморозки, то потрібно закрити рослини специальним накриттям, так як сходи при мінусовій температурі можуть замерзнути. Рекомендуємо з належною увагою поставитися до наших порад.