Як зняти гель лак?

Як зняти гель лак?Гель лак або шелак став приємним проривом в світі манікюру, нарешті модницям не доведеться міняти манікюр кожні пару днів, тепер з'явилася можливість ходити з візерунком близько 2-3 тижнів. Це відноситься і до пересічних домогосподарок, які змушені постійно мити посуд і прибирати. Але, є деякі чинники, на які варто звернути увагу, наприклад те, що існують такі нігті, на яких гель лак не тримається. Майстри стверджують, що "жирні" нігтьові пластини не виносять на собі ніякого матеріалу, також це стосується і ефекту мокрих рук. Коли у власника постійно вологі руки, через нерви або деякі захворюваня. Але, ці випадки поодинокі, тому не варто мучити себе сумнівами і краще випробувати манікюр.
Як зняти гель лак?

Порада

Зробивши шелак майстри радять не мочити руки близько 2 годин, але набагато краще буде, якщо Ви обійдетеся без миття посуду бодай добу, що б лак добре закріпився. Так що, якщо у вас намічається романтична вечеря для чоловіка, для якого потрібно буде готувати їжу та відповідно проводити час у воді, то краще зробити собі манікюр на день раніше.

Як треба знімати гель лак?

Гель лак можна знімати двома способами.
Перший спосіб:
Матеріали: Рідина для зняття лаку з ацетоном, пилка звичайна, пилка шліфувальна, ватні тампони, фольга, дерев'яна паличка для кутикули, масло для кутикули або вазілін.

 1. Спиляйте шліфувальною пилкою перше покриття, ця процедура потрібна не завжди, в залежності, чим покрита нігтьова пластина;
 2. Розріжте ватні тампони наполовину, а то й менше, залежно від величини нігтя;
 3. Змастіть кутикулу маслом;
 4. Змочіть ватні тампони в ацетоні і прикладіть до пальця;
 5. Ретельно замотайте його зверху фольгою, щоб ватний тампон облягав нігтик. Витримайте 10 хвилин;
 6. Знімайте тампони по одному, в деяких випадках лак відшаровується відразу і залишається на ваті. Але, в більшості випадків потрібно обробити нігтьову пластину дерев'яною паличкою для кутикули;
 7. На нігті залишаться ще сліди лаку, які можна прибрати шліфуванням;
 8. Після закінчення процедури, змастіть нігті маслом, а руки жирним кремом. Непогано зробити маску для рук, яка допоможе шкірі відновиться і відпочити.

Другий спосіб:
Матеріали: Рідина для зняття лаку з ацетоном, миска, дерев'яна паличка для кутикули, пилка звичайна, пилка шліфувальна, жирний крем, масло для кутикули. У цьому способі, також потрібно обробити нігтьові пластини шліфуванням.

 1. Втирайте в кутикулу масло;
 2. Занурте нігті в мисочку з ацетоном на 10 хвилин;
 3. Легкими рухами зніміть дерев'яною паличкою, відсталий лак;
 4. Цей спосіб негативно діє на нігтьову пластину та шкіру, тому після цієї процедури рясно змастіть руки жирним кремом, а кутикулу маслом.

Але, пам'ятайте, гель лаком, як і звичайним не можна зловживати, обов'язково потрібно давати нігтям відпочити і відновиться, інакше вони перестануть швидко рости і почнуть розшаровуватися.