Юридична допомога морякам

Морське право та Трудовий кодекс регламентують положення моряків, зайнятих в торговому мореплаванні. Знання всіх аспектів сучасного законодавства не завжди є можливим, оскільки Нормативи постійно змінюються, вносяться поправки в закони й змінюються Положення про права та обов'язки моряків. Кодекс торгового мореплавства є підставою для вирішення конфліктних ситуацій між командою та судновласником, вантажовласниками й фрахтувальниками, операторами перевезень та іншими офіційними службами. Знання всіх тонкощів морського права неможливе. Для вирішення спорів та конфліктних ситуацій слід звертатися до морського юриста.

Юридична допомога морякам

Агентство «Максима»

Не зважаючи на прогалини в українському законодавстві щодо захисту громадян України, які працюють за кордоном, зокрема моряків, які працюють на суднах під іноземним прапором, вихід зі складних ситуацій все ж таки існує. Вам варто звернутися в агентство «Максима», перейшовши за посиланням: http://maxima.in.ua/ru/. У агентства «Максима» є великий досвід по стягненню компенсацій з судновласників, як в досудовому, так і судовому порядку, компенсацій у зв'язку зі смертю моряка, заподіянням шкоди здоров'ю моряка в результаті нещасного випадку, пов'язаному з його роботою на судні.

Агентство «Максима» допомагає стягувати суму вище ніж в контракті або колективному договорі!

Завжди пам'ятайте, що вчасно отримана консультація та аналіз обставин справи, допоможе вам та вашим близьким, успішно захистити свої права. Агентство «Максима» надає наступні послуги морякам та їх сім'ям:

  • Стягнення компенсацій за травми.
  • Стягнення заборгованості по заробітній платі.
  • Страхові відшкодування у зв'язку з ДТП та катастрофами.
  • Стягнення компенсацій у зв'язку смертельних випадків й зникнення безвісти.

Не забувайте: позитивний результат значною мірою залежить від своєчасного звернення потерпілого або його родичів за юридичною допомогою в агентство «Максима»!